DOŁĄCZ DO NAS!

Zapraszamy architektów i projektantów wnętrz do współpracy z KOHA! Na miejscu możesz liczyć na dedykowanego Opiekuna, który służy wsparciem na każdym etapie projektu.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące naszej oferty, nie wahaj się skontaktować z nami!
Wystarczy, że pozostawisz nam swoje dane kontaktowe w formularzu poniżej, a my odezwiemy się do Ciebie, aby omówić wszystkie szczegóły i odpowiedzieć na Twoje pytania!

Jeśli wolisz skontaktować się z nami bezpośrednio, możesz napisać lub zadzwonić:
 wspolpraca@koha.com.pl   786 336 113

Poniżej znajdziesz kilka zalet współpracy z naszym salonem.

Co obejmuje program współpracy?

  • SZYBKA WYCENA – Nasz doświadczony i profesjonalny zespół jest w stanie przygotować dla Państwa wycenę wraz z ofertą już tego samego lub następnego dnia.
  • KOMPLEKSOWA OFERTA – Zapewniamy dostęp do szerokiego asortymentu produktów, który pozwala na realizację projektów zarówno biznesowych jak i dla klienta indywidualnego. W naszej ofercie znajdziecie ponad 90 topowych marek.
  • OPIEKUN PRACOWNI – wygodny kontakt z dedykowanym opiekunem zapewnia komfort, oszczędność czasu i łatwe nadzorowanie ofertami i zamówieniami. 
  • TEKSTURY I BRYŁY 3D – Posiadamy bogatą bibliotekę wzorników, modeli 2D/3D oraz kart produktowych, które są dostępne dla Państwa.
  • SZKOLENIA – Organizujemy szkolenia dla architektów, podczas których omawiamy inspiracje, nowości oraz trendy panujące w branży.

MASZ PYTANIA? Napisz do nas!