fbpx

O nas


Poznajmy się bliżej
Kim jesteśmy?

Salon Koha to młody zespół uzdolnionych projektantów oraz doradcówKażdego dnia obsługujemy klientów, dokładnie słuchając potrzeb oraz dzieląc się naszym doświadczeniem. Z takiego połączenia powstają naprawdę piękne i funkcjonalne wnętrza. Kochamy urządzać, inspirować oraz projektować, stąd też pochodzi nazwa naszego salonu. Przyjdź lub zadzwoń i przekonaj się sam.
Pomysłodawcami salonu wnętrz Koha są Magdalena Patela oraz Daniel Patela


Co robimy?

Doskonale czujemy się w swojej pracy! Na co dzień pomagamy dobrać odpowiednie produkty wyposażenia wnętrza, proponując klientom tylko sprawdzone i solidne elementy. Ponadto, jesteśmy mistrzami w projektowaniu wnętrz. Nawet jeśli nie masz kompletnie pomysłu na swoją łazienkę, kuchnię czy pomieszczenie do pracy, po rozmowie z Tobą w miłej atmosferze, będziemy dokładnie wiedzieć, czego potrzebujesz.

Salon wnętrz Koha bydgoszcz

Kompleksowość to nasz atut

Salon wnętrz Koha to nie tylko miejsce, w którym znajdziesz wysokiej jakości produkty do wykończenia Twojego wnętrza. To także kreatywna pracownia projektowa. Wykonujemy projekty wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej, elewacji, a nawet… dokładnie zaplanujemy Twój ogród. Na każdym etapie współpracy poznajemy Twoje potrzeby, a każdy projekt to dla nas wielkie wyzwanie. Dostarczymy Tobie także niezbędne produkty do wyposażenia wnętrza oraz dekoracje, które postawią kropkę nad i.

Starannie dobieramy asortyment

Poznajemy Twoje potrzeby

Doradzamy, podpowiadamy i inspirujemy


Łączymy zaangażowanie i pasję

Dokładnie wiemy, co proponujemy naszym klientom. Właśnie dlatego współpracujemy z polskimi i zagranicznymi producentami, aby dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Cała nasza ekipa kładzie ręce na pokład, aby stworzyć dla Ciebie naprawdę unikatowe wnętrze. A na nich znamy się jak mało kto.


Jesteś dla nas ważny

Podczas współpracy, liczy się dla nas Twoje samopoczucie oraz pewność, że trafiłeś w dobre ręce. Właśnie dlatego, dokładnie przedstawiamy Tobie nasze pomysły, korzystając z nowoczesnych wizualizacji, które w pełni oddają charakter nowego wnętrza. Liczymy się także z Twoją wizją. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

adres

SALON WNĘTRZ I PRACOWNIA PROJEKTOWA ul. Fordońska 410, Bydgoszcz woj. kujawsko-pomorskie

NIP:5581696358

Telefon

Dział podłóg i drzwi: tel.:507 180 343

Dział łazienki: tel.:509 441 643

adres e-mail

Dział podłóg i drzwi: handlowy@koha.com.pl

Dział łazienki: salon@koha.com.pl

godziny otwarcia

pn.-pt.: 10.00-18.00
sob.: 10.00-14.00

Share This