Pomiary i montaż podłogi i drzwi

POMIARY drzwi i Podłóg

Wykonujemy niezbędne pomiary oraz oględziny, na podstawie których przygotujemy dla Ciebie wycenę.  Nasi wykwalifikowani i doświadczeni monterzy z precyzją zajmą się Państwa zleceniem. Dzięki naszym fachowcom masz pewność, że podłoga będzie idealnie dopasowana do metrażu pomieszczenia i unikniesz możliwych pomyłek związanych z doborem strony drzwi czy wymiarem ościeżnicy. Skorzystaj z naszych usług, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla swojego domu. Pomiary wykonujemy bezpłatnie!

Montaż

Korzystając z naszego montażu, zyskujesz nie tylko czas, ale także wygodę, spokój i oszczędności dzięki stawce 8% VAT. Dzięki naszemu doświadczeniu i precyzji, montaż podłogi czy drzwi będzie wykonany szybko, sprawnie i z dbałością o każdy szczegół a to wszystko przy zachowaniu maksymalnej czystości. Skorzystaj z naszych usług montażowych i ciesz się perfekcyjnie wykonanymi pracami w swoim domu! Wszystkie podłogi i drzwi, które montowane są przez KOHA posiadają gwarancję serwisową.

ETAPY WSPÓŁPRACY

konsultacja

Odwiedź nasz salon i skorzystaj z pomocy Doradcy! Na miejscu dobierzemy idealną podłogę i drzwi dopasowane do Twojego wnętrza, uwzględniając najnowsze trendy i wykończenia.

pomiar u klienta

W następnym kroku umówimy najdogodniejszy termin pomiaru i wyślemy do Ciebie fachowców. Pomiar uwzględniać będzie wybrane wcześniej elementy i wykończenia.

wycena

Po dokonaniu pomiarów przystępujemy do przygotowania wyceny, która uwzględni wszystkie istotne czynniki. Przygotowanie wyceny po pomiarach zapewnia dopasowanie do potrzeb klienta.

zamówienie

Zrealizujemy zamówienie u producenta i poinformujemy Cię o czasie oczekiwania. Gdy produkt będzie już gotowy do montażu skontaktujemy się w sprawie terminu montażu.

montaż

Nasi doświadczeni montażyści zamontują zgodnie ze sztuką i najwyższą precyzją Wasze wymarzone drzwi i podłogi.

REALIZACJE